Dysponujemy własnym system IT. Pełna kontrola nad realizacją zleceń!
Posiadamy własne struktury na terenie całego kraju!
Posiadamy własne, sprawdzone od lat struktury na terenie całego kraju w każdym dużym mieście. Dzięki temu zlecenia realizujemy sami bezpośrednio, bez pod zlecania innym firmom.
Miesięcznie odwiedzamy ponad 4000 punktów!
Co miesiąc naszymi strukturami jesteśmy w stanie odwiedzić do 12000tyś punktów. Średnia miesięczna ilość punktów, które odwiedzamy to ok 4000tyś w kilkanaście dni.

Montaż materiałów POS

Dbamy o ekspozycję Klienta w punktach sprzedaży. Zapewniamy w krótkim czasie, na bardzo wysokim poziomie dotarcie, wymianę oraz serwis materiałów POS we wskazanych punktach np.: perfumerie, stacje benzynowe, hipermarkety, placówki banków, salony prasowe itp. Nasze działania sprawiają, że Klienci z zamierzonymi celami realizują swoje kampanie. Docieramy nawet tam, gdzie się gubi GPS.
W ramach wymiany, montażu i serwisu materiałów POS zapewniamy:
  • konfekcje i logistykę materiałów reklamowych
  • wykwalifikowanych i odpowiednio przeszkolonych pracowników na terenie całej Polski z odpowiednim wyposażeniem i kwalifikacjami
  • szkolenia
  • kontrolę jakości wykonania usługi (dokumentacja fotograficzna, kontrola telefoniczna)
  • raporty: operacyjne, magazynowe, rozliczeniowe

Przykładowe realizacje

Wymiana materiałów POS
Saloniki prasowyStacja benzynowaStacja benzynowaSaloniki prasowyKiosk RuchuKiosk Ruchu
Cykliczna wymiana materiałów POS we wszystkich sieciach markowych stacji benzynowych, salonach prasowych, hipermarketach. Odwiedzamy ponad 3500 tys. punktów w kilka dni.
Uszy i wzrokoskupiacze Polskapresse
Naladownik Polskapresse
Zamontowaliśmy ponad 3000 szt. różnych nośników na prasę codzienną dla dziennika Polska TheTimes. Montaże wykonaliśmy w kioskach i salonach prasowych sieci Ruch.
wzrokoskupiacz
WzrokoskupiaczWzrokoskupiacz
Zamontowaliśmy ponad 1600 szt. wzrokoskupiaczy marki She i Chesterfield, na terenie całego kraju w kioskach i salonach prasowych sieci Ruch w kilka dni.